Life, Business & Spiritual Coaching

V každom z nás sa skrýva obrovský potenciál. Treba ho len odkryť a aktivovať!

© 2018 Slávka Strešňáková

Slávka Strešňáková: Niečo o mne

Narodila som sa v Poprade v roku 1977. V roku 2001 som ukončila svoje vysokoškolské vzdelanie na Ekonomickej Univerzite v Bratislave. Som vydatá a mám 2 deti. Mám za sebou prácu projektového manažéra pre mesto Sládkovičovo a pre Slovak Business Agency aj prácu v tíme Univerzitného technologického inkubátora. Posledných 7 rokov pracujem v tíme spoločnosti Daghan-Malenky GmbH, ktorá sa venuje life coachingu ako aj ezoterickým službám. Aby som si rozvinula svoje koučovacie schopnosti, absolvovala som medzinárodne certifikovaný výcvik koučovania v Business Coaching College.

V mojom živote sa snažím neustále posúvať dopredu, neustále sa zlepšovať a učiť sa nové veci.
Stacks Image 62
Mám rada hudbu, hrám na niekoľko hudobných nástrojov a z času na čas aj komponujem. Mám rada maľovanie akvarelovými farbami. V súčasnosti sa učím pracovať s programom SketchBook a zdokonaľujem sa aj v tvorbe webstránok v programe RapidWeaver.

Podľa môjho názoru by mal dobrý kouč neustále pracovať na svojom osobnom rozvoji, mal by byť schopný seba-motivácie, seba-vzdelávania aj úspešného riešenia svojich vnútorných problémov. Sebavedomie kouča by malo pochádzať okrem praxe aj zo sebapoznania, pretože poznanie oslobodzuje a zvyšuje osobnú silu. A koučovanie je pre mňa o zvyšovaní poznania a osobnej sily klienta. Osobnému rozvoju a meditácii som sa začala venovať už vo veku 17 rokov. Niekoľko rokov som sa venovala jóge. Neskôr, som sa zaoberala štúdiom rôznych náboženských systémov, mágie aj modernej psychológie. Mojím osobným cieľom je plne prežívať a zlepšovať môj život vo všetkých aspektoch- osobný rozvoj, rodina, práca aj voľný čas. To, čo v tomto procese získam, používam aj na zlepšenie a skvalitnenie života mojich klientov.

ikona_en


Chceli by ste sa so mnou porozprávať? Dohodnite si so mnou prvú nezáväznú a bezplatnú konzultáciu!

Prečítajte si viac o tom, čo je to koučovanie, koučing či coaching.